Niebieski kardigan, biały t-shirt i joggery - stylowy strój na jesień

Witam!!!

Ostatnio dostałam kilka elementów garderoby, na które od jakiegoś czasu zwracałam uwagę. Są to nowy kardigan i para joggerów.

Oba elementy tworzą dobrą kombinację strojów, więc zdecydowałam się na noszenie ich razem.

Oto wszystko, co musicie wiedzieć.

 

Zarówno kardigan jak i joggery pochodzą z H&M. Kardigan naprawdę mnie wciągnął, po prostu ze względu na kolor.

Bardzo podoba mi się ten jasnoniebieski kolor, a ponieważ nie jest to coś, czego mam dużo, nie miałam żadnych zastrzeżeń, aby go zdobyć.

Jesień i chłodniejsza pogoda to przede wszystkim ciemne lub stonowane kolory. Ja jednak miałam ochotę na coś lżejszego, a ten kardigan naprawdę się wyróżniał.

Był to zupełnie nowy egzemplarz z H&M, z ich linii odzieży jesiennej.

Jest zapinany na zamek błyskawiczny i wykonany z mieszanki bawełny. Jest to rodzaj tkaniny w prążki, co widać na zdjęciach z bliska.

Zazwyczaj wolałabym coś z gładkim wykończeniem, ale prążki nadają jej trochę szczegółów, które sprawiają, że się wyróżnia.

Joggery, które kupiłem były na wyprzedaży. Mam już parę tych dopasowanych joggerów i uwielbiam je. Mogę je gorąco polecić. (Kupiłam parę wzorzystych wąskich joggerów jakiś czas temu).

Są one slim fit i są eleganckie. Można je łatwo pomylić z parą zwykłych spodni, ale te są o wiele bardziej wygodne.

Tym razem kupiłam czarne joggery z marlu, które pomimo tego, że są nazywane czarnymi, są w rzeczywistości bardziej ciemnoszare ze względu na charakter marlu.

Jeśli chodzi o to, co nosić z joggerami, uważam, że ten strój jest idealny.

Aby uzupełnić strój, założyłam biały T Shirt. Po prostu ładny, prosty, biały t-shirt łączy cały strój. Jest to naprawdę łatwy do noszenia strój i myślę, że wszystkie ubrania naprawdę się uzupełniają.

Jeśli chodzi o obuwie, wybrałam moje białe Adidas Stan Smith. Smart casual trainers with all these pieces work well, and the all white colour of the shoes doesn't look out of place at all.

To wszystko, jeśli chodzi o mój dzisiejszy casualowy, inteligentny strój. Idealna para męskich ubrań na piątek lub jakikolwiek inny dzień. Ponieważ nie ma jeszcze temperatury poniżej zera, te elementy są idealne na takie dni jak teraz.

Co sądzicie o tych elementach jesiennej mody? Daj mi znać, jeśli zauważyłeś jakieś dobre ubrania męskie na ten sezon.

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl