Calvin Klein Red Hoodie Outfit: Świetny dodatek do mojej jesiennej szafy

 

Mam nadzieję, że macie się dobrze i oczywiście szczęśliwego piątku! Ostatnio zrobiło się naprawdę zimno, zdecydowanie wchodzimy w jesień i chłodniejsze dni. To był czas, aby nosić cieplejsze ubrania przez jakiś czas, a ja byłem.

Pomyślałam, że potrzebuję nowego dodatku do mojej szafy i zgarnęłam tę bluzę Calvina Kleina w kolorze czerwonym, która bardzo mi się podoba.

O marce CK nie muszę chyba w ogóle wspominać. Calvin Klein to taka, która jest dobrze znana. Czy mówimy o zapachach jak klasyczny CK One, bieliźnie czy klasycznych ubraniach z lat 90-tych, jest to marka, którą zna każdy.

W ostatnich latach moda lat 90-tych powróciła, marki takie jak Tommy Hilfiger, Polo by Ralph Lauren i oczywiście Calvin Klein stały się ponownie popularne i modne. Popularność nie zwolniła i podobnie jak w latach 90-tych, są one całkiem modną i stabilną marką odzieżową w 2021 roku.

Jak na pewno wiesz, jeśli śledzisz mnie na mediach społecznościowych lub po prostu czytasz bloga, jestem z powrotem do bluz z kapturem i wygodnych ubrań. Myślę, że wszyscy jesteśmy, prawda?

Komfortowe ubrania również zrobiły wielki powrót w ostatnich latach, a teraz stały się normą w dużej mierze dzięki pracy w domu i braku możliwości wyjścia na zewnątrz.

Więc ta bluza z kapturem CK...

Mam kilka bluz i kapturów w typowych kolorach: Czerń, odcienie błękitów i szarości oraz inne neutralne kolory. Na lato zaopatrzyłam się też w kilka w pastelowych odcieniach.

Tak naprawdę nie miałam żadnych jasnych i popowych kolorów, aż do teraz.

Naprawdę uwielbiam ten czerwony kolor. Mówi się, że czerwień to mocny kolor, a ta jaskrawa czerwień zdecydowanie nim jest. Jest jasny i odważny, ale nie czuje się przytłaczający na oku i myślę, że wygląda fajnie.

Logo z przodu jest charakterystycznym stylem CK, który widziałeś wcześniej. Logo CK jest w kolorze czarnym, z napisem Calvin Klein ułożonym nad nim w kolorze białym. Wszystkie 3 kolory dobrze ze sobą współgrają.

Jeśli chodzi o jakość, to jest ona naprawdę dobra. Czuje się dość ciężki, nazwałbym to średnią wagą. Ma również naprawdę miękkie uczucie, coś, czego każdy chce w swoich bluzach.

Jeśli chodzi o stylizację, to będzie pasować do wielu ubrań. Ta czerwona bluza będzie pasować do ciemnych dżinsów, czarnych jeansów, joggerów i ciemnych kolorowych chinosów.

Unikałbym tych samych lub podobnych kolorów, a także innych jaśniejszych kolorów na dolnej połowie. Robiąc to byłoby naprawdę łatwo mieć zderzenie kolorów i sprawić, że strój będzie wyglądał źle.

Dla tego stroju, ja właściwie poszedłem z parą dopasowanych joggerów. Miłą rzeczą w nich jest to, że są wzorzyste. Są dość ciemne, w kolorze szarym z innymi ciemnymi kolorami we wzorze.

Dla innego stroju, wybrałbym coś jeszcze ciemniejszego, indygo lub czarnego, jak wspomniano, co sprawiłoby, że czerwień w bluzie z kapturem byłaby bardziej wyrazista.

No i proszę. Jeśli chodzi o jesienne ubrania, uważam, że bluzy z kapturem to must have. Mam ich już tak wiele, ale dodanie nowego koloru sprawi, że moje wybory strojów będą nieco bardziej zróżnicowane.

Nie wyciągnęłam jeszcze moich dzianin i swetrów, czekam na to kilka tygodni. Tak więc noszenie tych luźnych i wygodnych bluz pozwoli mi przetrwać do czasu, gdy za kilka tygodni rozpocznie się sezon na dzianiny. Bluzy są jednym z podstawowych elementów garderoby, kiedy zaczyna robić się zimno i możemy budować stroje zaczynając od nich.

Daj mi znać na mediach społecznościowych co sądzisz o tym kolorze i ogólnie o bluzie z kapturem.

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl