Cricket Jumper Outfit - modny styl na jesień

Hej chłopaki!!!

Jako, że pogoda robi się coraz chłodniejsza to właśnie nadszedł czas na tradycyjną dzianinę. Zanim jednak przejdę do tego wszystkiego, postanowiłam po raz kolejny założyć mój świerszczowy sweter.

Od dłuższego czasu jest on w pewnego rodzaju hibernacji, ale wydaje mi się, że jest to modny styl na tę jesień.

Widziałam już kilka osób, które je nosiły i wygląda na to, że znów są modne. Cieszę się z tego powodu, bo ja swoją bardzo lubię.

Dostałam ją od DR Denim kilka lat temu, kiedy naprawdę wkręciłam się w ten styl. Zazwyczaj noszę ją z białą koszulą, ale tym razem połączyłam ją ze zwykłym białym T Shirtem.

Koszula jest oczywiście lepszym rozwiązaniem, ale ja z przyjemnością założyłem pod nią t-shirt. Myślę, że biel jest dobrym rozwiązaniem, dobrze komponuje się z kremowym kolorem swetra.

Jest coś w stylu swetra z krykietem, co naprawdę mi się podoba.

Ma on kołnierz w kształcie litery V, ale w przypadku tego typu swetrów jest to naprawdę szeroki i otwarty kołnierz. Dekolt w kształcie litery V ma prążkowane detale, które nawiązują do motywu świerszczy, co moim zdaniem sprawia, że ten sweter jest tak dobry.

Na mankietach i obrzeżach również znajdują się prążkowane detale, co naprawdę nadaje jej wyróżniający się styl.

Rodzaj dzianiny jest jednym z moich ulubionych, jest to dzianina kablowa. Styl dzianiny kablowej jest w paski, co sprawia, że sweter wygląda naprawdę dobrze.

Jeśli chodzi o dress code, to ciężko byłoby go sklasyfikować. Nie jest to raczej casual, ani też smart casual. Można to nazwać sport-smart, nie żeby istniała taka kategoria jak ta.

Ale naprawdę podoba mi się ten styl. Czuję, że jest to bardziej wyrazisty element. Nie nosiłbym jej często, ponieważ jest bardzo charakterystyczna i jest czymś, co założyłbym tylko od czasu do czasu. Być może w najbliższych tygodniach założę ją jeszcze kilka razy lub wypróbuję inne kombinacje warstw.

Daj mi znać, co myślisz o swetrach w stylu krykieta. Są one dość uniwersalne i nie są uważane za modę jesienną, ale to dlatego, że można je nosić przez większość roku.

Ja wcześniej nosiłam go latem. Ale jak możecie sobie wyobrazić, robi się w niej gorąco, więc jesień i wiosna to idealne pory roku, aby ją założyć.

Świetnie jest mieć ten model jako opcję w mojej kolekcji swetrów i swetrów, oferuje on coś innego niż tradycyjna dzianina.

Share This

  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)
  • Kliknij, aby podzielić się na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie)
  • Kliknij, aby podzielić się na Pinterest (Otwiera się w nowym oknie)
  • Kliknij, aby podzielić się na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie)
  • Kliknij, aby udostępnić na LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie)

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl