Najnowsze premiery trenerów męskich - Najlepsze trenery od września 2021 r.

Jest wrzesień, mamy teraz jesień i jeśli szukasz nowej pary trenerów, jest kilka fajnych par, które możesz dostać. Niektóre zostały już wydane, a niektóre są nadchodzące.

Są to najnowsze trenerzy we wrześniu 2021, które możesz dostać tej jesieni od dużych marek, Adidas, Nike i co.

Sprawdź najlepszych najnowszych trenerów męskich w tym miesiącu, aby uzyskać aktualne spojrzenie na to, co jest nowe od najlepszych marek obuwia męskiego.

Air Max 90 Latinx

Uwielbiam trenerów Air Max 90 Latinx na ten miesiąc!

Są one oparte na genialnych koszulkach bramkarskich z lat 90. i wyglądają niesamowicie. Są wykonane w ody do Miesiąca Dziedzictwa Łacińskiego i pochodzą z kolorowymi cholewkami, czarną podstawą i białymi podeszwami środkowymi.

Wszystkie kolory działają tak dobrze razem i naprawdę wyróżniają się ze wszystkich właściwych powodów.

Będą one £130 w Nike, gdy zostaną wydane 29 września. Jest więcej na temat Latinx Air Max 90 tutaj.

Nike Air Max 90 Lucha Libre

To jeden z najfajniejszych trenerów, które widziałem przez jakiś czas, Air Max 90 Lucha Libre. Dla uczczenia meksykańskiego wrestlingu Nike wymyśliło te trenery.

Mają one różne style dla lewego i prawego buta, uwielbiam to. Jest Los Rudos i Los Technicos, aka dobrzy i źli faceci, z czernią i bielą przerzucającą się na każdym z trenerów na przemian.

Projekt jest wykończony grafiką maski zapaśniczej w stylu Lucha na boku. Zostaną one wydane w Nike Japan 16 września, miejmy nadzieję na ogólnoświatowe wydanie.

Nike Air Max BW Persian Violet

Nike ma całą masę fioletowych i purpurowych trenerów wypuszczanych w najbliższych tygodniach, w tym kultowe Air Max BW Persian Violet.

Uwielbiam kolory, które zostały połączone w tym trenerze. Czarny, biały i fioletowy działają bezproblemowo razem. Ta para trenerów datuje się aż do 1991 roku i nadal wygląda tak dobrze dzisiaj.

Będą one 125 funtów na uruchomienie 24 września tutaj w Nike.

Air Max 96 II Mystic Teal

Air Max 96 II mają jeszcze jedno wydanie w tym roku, tym razem w kolorze mystic teal. W większości białe cholewki są połączone z czernią i wykończone błyskami tealu.

Jeśli chciałeś parę Air Max 96 II, ale przegapiłeś, są one dostępne już teraz w Nike za 155 funtów.

Nike Air Presto Multi Colour

Włączyłem Nike Air Presto, ponieważ uważam, że są one ciekawie wyglądającym trenerem. Dla tych, którzy chcą coś trochę innego, te będą pasować do rachunku.

Air Presto zostały wypuszczone na przełomie tysiącleci, a te charakteryzują się efektownym wielobarwnym designem. Wzór ma reprezentować wzory z koszulki, i co ciekawe pochodzą w literowym rozmiarze, a nie standardowe numery.

Możesz odebrać parę tych za 115 funtów w Nike teraz.

Air Jordan 1 Low Starfish

Nigdy nie byłem wielkim fanem Air Jordan 1's, ale sylwetka Low rośnie na mnie. Jest coś w tym colorway, który po prostu wygląda świetnie.

Air Jordan 1 Starfish to pomarańczowo-czerwony rodzaj koloru, który ciężko opisać, ale na szczęście możecie je tu zobaczyć. Myślę, że wyglądają one całkiem fajnie i nie będą źle wyglądać z casualowym strojem.

Air Max 95 Smoke Grey

Jeśli chodzi o sportowe trenery, Air Max 95 są dobrym wyborem. Podeszwa powietrzna jest obfita i naprawdę wygodna w noszeniu, a te trenery wyglądają całkiem fajnie.

Biali trenerzy z kilkoma odcieniami szarości w połączeniu z czerwonymi detalami wyglądają całkiem fajnie. Możesz je teraz dostać za 165 zł w Nike tutaj.

I to są najlepsze trenery września. Te najnowsze trenerzy są dostępne do kupienia już teraz, lub będą nadchodzące przez resztę miesiąca.

Sprawdź najlepsze trenerów z poprzednich miesięcy w archiwum.

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl