Najlepsze premiery męskich trenerów czerwiec 2021 - Najnowsze od Nike, Converse & Adidas

To znowu ta pora roku, w której musimy porozmawiać o trenerach! Jesteśmy w czerwcu, miesiącach letnich i nie ma lepszego czasu na zakup świeżej pary trenerów.

Niezależnie od tego, czy szukasz, aby dodać do swojej rosnącej kolekcji kicksów, czy po prostu potrzebujesz nowej pary obuwia, są to najlepsze trenerzy w czerwcu 2021, które możesz kupić.

Oto, co wpadło mi w oko od Nike, Adidas i innych najlepszych marek obuwniczych w tym miesiącu. Są to najfajniejsze najnowsze i nadchodzące wydania na czerwiec.

Możesz sprawdzić najnowsze premiery trenerów tutaj na blogu.

Najnowsze i nadchodzące premiery trenerów czerwiec 2021 aktualizacja

Air Max 97 Silver Bullet Puerto Rico

Air Max 97 Silver Bullet są kultowe. Zostały wydane i ponownie wydane kilka razy, w różnych kolorystykach i z różnymi kolaboracjami. Tym razem robią ukłon w stronę Puerto Rico, w tym specjalnym wydaniu Puerto Rico Silver Bullets.

Możesz dostać ten sam niesławny projekt, z odrobiną latynoskiej atmosfery. To przychodzi w sposób Puerto Rican flag w zakładce języka i słowa Te Quiero Puerto Rico na wewnętrznej stronie.

Będą one trudne do zdobycia, ale będą kosztować około 150 funtów, jeśli uda Ci się dostać w swoje ręce.

Comme Des Garcons Play x Converse Chuck Taylor High Tops

Converse i Comme Des Garcons połączyły się po raz kolejny z collabem Chuck Taylor High Tops.

Tym razem mamy dwa colorways, szary i ten niebieski kwarcowy kolor, który uwielbiam. Znak firmowy PLAY Heart logo od Comme Des Garcons jest wydrukowany na boku buta, zerkając z podeszwy środkowej.

Comme Des Garcons Play x Converse Chuck Taylor Low

Jeśli high tops nie są twoje rzeczy, The Chuck Taylor Low Converse x Comme Des Garcons powinien być twój następny go to. Po raz kolejny dostępne w szarym i tym kwarcowym niebieskim kolorze, wyglądają super fajnie na lato.

Będziesz w stanie uzyskać ich jeden z tych na 3 czerwca powiedział kosztować około 120 funtów.

AIK Football Club x Nike Air Max 90

Sweden's AIK Football Club świętuje 130 rocznicę z małą pomocą Nike w tych Air Max 90 trenerów.

Są one w czarnym kolorze z białą podeszwą środkową i złotymi detalami, które obejmują rok założenia 1891 wydrukowany na boku, wraz z odznakami wyhaftowanymi na języku.

Siatkowe cholewki nadają im lekkość i przewiewność, z zamszowym swoosh. Zdobądź je za 120 funtów.

Air Max 90 White Black Purple

Jedną z najładniejszych kolorystyk, jakie widziałem przez jakiś czas są te obłożone Nike Air Max 90. Biały, czarny i fioletowy działają bezproblemowo razem, a po połączeniu dać off ten naprawdę czysty wygląd.

Biel i czerń dominują z odpowiednią ilością fioletowych błysków, aby zrobić wrażenie. Cholewki wykonane są z mieszanki materiałów, z siatkowym palcem utrzymującym rzeczy lekkie.

Oczekuj, że będą kosztować około 120 funtów, gdy zostaną wydane.

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl