Jak stylizować męski trend Co-Ords: Wszystko, co musisz wiedzieć o dopasowanych dresach i spodniach

W ostatnich czasach staje się coraz bardziej popularny, a teraz jeden z trendów dla wielu facetów, w końcu będę mówił o trendzie męskich co-ordów.

Nie jest to oczywiście nic zupełnie nowego, sam przedstawiałem się w niektórych ubraniach męskich będących częścią bliźniaczego zestawu już kilka lat temu, i już wcześniej miał on modne wejście do szaf wielu facetów.

To w pewnym sensie pochodzi z kobiecej strony mody, z podobnymi do kobiet dwóch kawałków, playsuits i własnych co-ords jest dość normą. Teraz coraz więcej facetów nosi coordsy, niektóre wyglądają dobrze, inne nie.

Co to jest moda Co-ords?

Jeśli jeszcze nie zgadłeś czytając powyżej, coords lub moda coords jest po prostu dopasowanie spodów do góry, aka koordynacja. To jest to naprawdę, nie ma wiele do tego.

To oczywiście zostało zrobione ładunek razy, pomyśl o podwójnym dżinsem, dresy i więcej. Ale co-ords widzimy teraz jest coś nieco innego, jak z dżinsów lub dresowych kurtek coś było noszone pod, aby złamać strój.

Co-ordsy to bardziej eleganckie, swobodne elementy, które łączą się z wzorami, takimi jak kwiatowe co-ordsy, lub jednolitymi kolorami, które są połączone razem, aby stworzyć elegancki wygląd.

Są one idealne do noszenia w domu, kiedy się relaksujesz i odpoczywasz. Nie ma nic lepszego niż noszenie dopasowanych bluz podczas oglądania serialu.

Zasady noszenia co-ordów

Moim zdaniem, koordy to dość swobodny styl i powinnaś je nosić w swobodnym otoczeniu, szczególnie latem.

To może się różnić w zależności od tego, co robisz w życiu codziennym. Nie jest to coś, co założyłabyś do nocnego klubu, są o wiele lepsze sposoby na ubranie się podczas wyjścia z chłopakami.

Dobrym miejscem na noszenie co-ordów jest chwila relaksu. Może to być relaks w domu, wizyta u przyjaciół lub niezobowiązujący spacer. Sprawdzą się one również na wakacjach, na plaży, w mieście i ogólnie podczas spacerów.

Jeśli chodzi o ten trend, wybór stroju to łatwa część, a trudniejsza to założenie go na odpowiednią okazję.

Materiały na co-ordy - bluzy, spodnie dresowe i bawełna

Jeśli chodzi o co-ordy, najczęściej wybieranym materiałem jest bawełna, a dla wielu - materiał na bluzy. Bluzy łączą się z dresami, co jest najczęściej wybieranym połączeniem, jeśli chodzi o jednolite kolory.

Bluza może być zamieniona na koszulkę, podobnie jak szorty mogą być zamienione na spodnie o dłuższej długości. Jedyną zasadą jest to, że kolory muszą do siebie pasować.

Łączenie bluz jest często uważane za trend athleisure. Polega on na noszeniu tej samej bluzy co dół.

W tym sezonie trend ten poszedł o krok dalej, ponieważ pasują do siebie także kwiatowe nadruki, paski i inne wzory. Cztery powyższe stroje pochodzą z Topmana.

Podsumowanie

Jeżeli chodzi o koordy i noszenie dopasowanych ubrań, to najlepiej wyglądają one w otoczeniu, do którego zostały zaprojektowane. To bardzo swobodny uniform, więc próba ubrania go marynarką lub parą eleganckich butów nigdy się nie uda.

Już kilka razy podkreślałam, że lubię jednobarwne co-ordy, jeśli chodzi o ubiór na luźny dzień lub wieczór. Myślę, że dopasowanie jednolitych kolorów daje ci czysty wygląd twojego stroju.

Kwiaty i nadruki są odważnym wyborem do noszenia o każdej porze, ale jeśli lubisz tego typu wzory i masz pewność siebie, aby je ściągnąć, mogą się sprawdzić w odpowiednim otoczeniu.

Daj mi znać, co sądzisz o trendzie co-ords dla mężczyzn. Zawsze możesz przeczytać więcej o najnowszych trendach dla mężczyzn tutaj, jeśli szukasz nowego wyglądu lub stworzyć swój własny spin na popularnym trendzie.

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl