Najlepsze Męskie Trenery Najfajniejsze nowości w kwietniu 2023 r.

Jeśli szukasz najfajniejszych trenerów z kwietnia 2021 roku, to jesteś we właściwym miejscu. Są to najlepsze trenery, które możesz kupić, które zostały wydane jeszcze w kwietniu 2021 roku.

To są najlepsze męskie trenery w tej chwili! Od najlepszych marek, takich jak Nike i Adidas, te zupełnie nowe wydania są tym, co chcesz nosić w 2021 roku.

Mając to na uwadze, są to trenerzy, którzy wpadli mi w oko w kwietniu 2021 roku.

Supreme x Nike Air Max 96 Black

Supreme połączyło siły z Nike z tymi Air Max 96 black.

Jak sama nazwa wskazuje, są one czarne w kolorze, z dopełniającym czerwonym kolorem w detalu. Boki mają see through pod design, rodzaj podobny do podeszwy powietrza, więc będziesz musiał upewnić się, że nosisz ładne skarpetki z nimi!

Na języku i wkładce znajduje się branding Supreme, z czerwonym Nike swoosh i napisem Supreme.

Air Max 97 Silver Purple Bullet

Kultowy model Air Max 97 zmienił swoją tradycyjną srebrną kolorystykę na purpurową. Zamiast czerwonego i srebrnego combo, został on odświeżony z purpurowym kolorem. Podeszwa Air jest w kolorze fioletowym, a Nike Swoosh po boku cholewki również jest w kolorze fioletowym.

Kermit The Frog x Adidas Stan Smith Trainers

W tym miesiącu możesz dostać trochę akcji Kermit na swoich Adidas Stan Smiths.

Klasyczne i eleganckie, białe buty mają limonkowe detale, które kontrastują z oryginalną głębszą zielenią. To przychodzi wraz z napisem KERMIT na podeszwie środkowej, a zarys grafiki samego Kermita.

Te są dostępne teraz i ustawi cię z powrotem £90.

Nike Air Max 96 II

Powrót ulubionego nadchodzi, Nike Air Max 96 II jest z powrotem w kwietniu.

Przychodząc w 2 colorways dla mężczyzn i kobiet, ATMOS Tokyo teased te dwie sylwetki, które przynoszą kilka dobrych wspomnień z lat 90-tych.

Lubię Air Max 96 II, nie tylko przywołują wspomnienia, ale nadają bardziej sportowy wygląd. Nosiłbym je do biegania lub uprawiania innych aktywności sportowych, a podeszwa powietrzna daje wiele korzyści.

Skóra syntetyczna w połączeniu z siateczką sprawiają, że są one oddychające i wytrzymałe, więc byłyby świetne do noszenia podczas aktywności.

Air Max Tailwind V x Skepta

Nike i Skepta współpracowali nad parą Air Max Tailwind V i tak właśnie wyglądają.

Projekt jest zdecydowanie ciekawy, mamy czarną bazę i niebieskie odcienie na midsole'u i górze trenera. W projekcie jest wiele linii, które nadają panelowy wygląd, co moim zdaniem daje trochę futurystyczny klimat.

Na języku znajduje się branding SK Air wraz z napisem Tailwind.

Nie jestem pewien, czy podoba mi się ten projekt, ale jeśli tak, to możesz je dostać w tym miesiącu za 160 funtów, jeśli możesz je znaleźć.

Adidas ZX 8500 Overkill

Adidas ZX 8500 Overkill są para trenerów, które są prawo do mojego sojusznika. Adidas teaming up z Overkill ponownie, i to jest to, co można dostać z współpracy.

Jeśli chodzi o projekt trenera lubię są dwie rzeczy. Coś eleganckiego i niedopowiedzianego, lub coś co robi oświadczenie. To jest to drugie.

A-ZX 8500 są pełne kolorów, biała baza wypełniona neonowym różem, żółcią, zielenią, fioletem i pomarańczem. Detale w stylu graffiti utrzymują chłodny wygląd, który jest idealny dla nostalgii za latami 90-tymi lub dla butów w stylu ulicznym.

Jeśli możesz dostać swoje ręce na parę ich detal za £110, ale są już wyprzedane na oficjalnej stronie Adidas. Sprawdź tutaj, aby zobaczyć, czy są one z powrotem w magazynie.

MSCHF Lil Naz X Air Max 97 Satan Trainers

O tych trenerach mówi cały świat. Nie tylko sneakerheads, ale prawdziwe wiadomości świata. Mówię oczywiście o trenerze MSCHF Lil Naz X Air Max 97 Satan.

Już pokryłem to jest bardziej szczegółowe, ale tutaj jest krótkie podsumowanie tego, co się stało. Chodzi o Air Max 97, które zostały wyprodukowane przez streetwearowy label MSCHF we współpracy z Lil Naz X. Kontrowersje pojawiły się dlatego, że limitowana edycja trenerów pojawiła się z kroplą prawdziwej krwi w podeszwie powietrznej.

Nie tylko to, nie były one oficjalnym collabem z Nike, w rzeczywistości Nike powiedziały, że nie mają z nimi nic wspólnego i uruchomiły pozew sądowy.

Najnowszym zwrotem akcji jest to, że w odpowiedzi MSCHF wypuściło koszulkę w cenie 66,60$, która ma wydrukowany pozew złożony na koszulce. Kto wie, gdzie to pójdzie dalej.

Werdykt

I to jest twój los trenerów na kwiecień 2021. Myślę, że zgodzisz się, że było kilka świetnych trenerów wydanych do tej pory w tym miesiącu.

Sprawdź więcej w archiwum, a jeśli szukasz tego, co nosić z nimi, znajdź wszystkie podstawy mody i garderoby niezbędne tutaj.

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl