Outfit Of The Day - Wearing My New Pangaia Bomber Jacket

Dołączyłam do gangu Pangaia! Niedawno kupiłam swój pierwszy ciuch od marki Pangaia, firmy, którą śledzę już od jakiegoś czasu.

Trafiła do mnie kurtka typu bomber, jest czarna i oto ona.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad marką pod względem jakości, dopasowania i całej reszty, oto co musicie wiedzieć.

Na początek mini historia o marce, jeśli o nich nie słyszeliście. Opisują siebie jako firmę zajmującą się materiałoznawstwem, a nie markę odzieżową, co powinno Cię od razu zaintrygować.

Ale kiedy przychodzi do ubrań, specjalizują się w premium basics, które są nie tylko dobre, ale i przyjazne dla środowiska. Wiecie, że uwielbiam basici premium, mam ich wiele od różnych marek.

Jeśli chodzi o wygodne ubrania do noszenia w domu, Pangaia jest dobrą marką do noszenia. Mają ubrania dla wszystkich potrzeb związanych z komfortem - bluzy z kapturem, koszulki, bluzy i joggery, wszystko.

Dwie cechy projektu, z których są znani to jasne i kolorowe ubrania, które robią, wraz z projektem. Być może widziałeś mały slogan tekstowy wyświetlany na ich rzeczach.

Moja kurtka stwierdza: Ta kurtka jest barwiona przyjaznym dla środowiska barwnikiem, stworzonym przy użyciu systemu wody z recyklingu. Tkanina jest wykonana z bawełny organicznej.

Dostępnych było kilka kolorów, przy czym jaskrawe i odważne barwy przyciągały uwagę. Ja jednak zdecydowałam się na bardziej stonowany wygląd i kupiłam tę kurtkę w kolorze czarnym.

Jakość kurtki Pangaia Bomber Jacket

Jakość kurtki Pangaia jest bardzo dobra. Materiał jest średniej wagi, ale sprawia wrażenie dość grubego i jest w stylu loopback (przeczytaj mój przewodnik po bluzach, co to znaczy).

Uwielbiam tkaninę loopback, wolę to wnętrze niż styl z oparciem na polarze. Czuje się o wiele przyjemniej w noszeniu.

Kurtka jest również super miękka w dotyku i bardzo gładka, a jednocześnie sprawia wrażenie grubej, ale wciąż dość lekkiej.

Krój kurtki Pangaia

Ubrania Pangaia powinny być luźne i dopasowane. Jest to odzież luźna, czego byłem świadomy kupując ją.

Przymierzanie kurtki na początku było łatwe i byłem bardzo zadowolony z ogólnego dopasowania. Potem zauważyłem ramiona, są ogromne!

Taki jest styl kurtki, więc nie mogę zbytnio narzekać, ale moje początkowe myśli były takie, że jest to bardzo oversize. Reszta kurtki pod względem klatki piersiowej i talii jest dla mnie idealna, ale rękawy są bardzo szerokie.

Kiedy i gdzie nosić kurtkę bomberkę

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam tę kurtkę, chciałam ją nosić jako okrycie wierzchnie, kiedy temperatury wzrosną. Myślę, że będzie to genialna warstwa zewnętrzna, mimo że ma być używana do układania warstw.

Uwielbiam kurtki typu bomber jako kurtki na wiosnę/lato/jesień, kiedy temperatury nie są zbyt niskie. Zwykle noszę moje zarówno jako kawałek casual i smart-casual kawałek odzieży.

Rękawy sprawiają, że jest to kurtka bardziej casualowa, co jest oczywiście zamierzone. Gdybym mógł sprawić, że kurtka będzie idealna, sprawiłbym, że rękawy byłyby bardziej dopasowane, ale aby być uczciwym, nie jest to projekt.

Prawdopodobnie nadal będę ją nosił jako zewnętrzną warstwę w nadchodzących miesiącach, ale jako bardziej swobodny element. Będzie to świetna kurtka na co dzień, a nawet jako warstwa do swobodnego stroju, zgodnie z jej przeznaczeniem.

Nie sądzę, że uda mi się ją ściągnąć jako kurtkę w stylu smart-casual, co pierwotnie miałem na myśli.

Czy Pangaia jest dobra?

Uwielbiam tę kurtkę typu bomber. Dopasowanie jest dobre, a zbyt duże rękawy są nieco zaskakujące, ale mogę z nimi żyć. Jakość jest również bardzo dobra, więc nie mam żadnych skarg.

Czuję, że kurtka będzie bardziej uniwersalna w moich strojach. Pierwotnie myślałem, że będę ją nosił jako smart casualową kurtkę, ale jak ją wypróbowałem, będzie to bardziej casualowa kurtka, ale również działa jako element warstwowy, na który mogę założyć płaszcz.

Może nawet kupię kolejną!

Share This

  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)
  • Kliknij, aby podzielić się na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie)
  • Kliknij, aby podzielić się na Pinterest (Otwiera się w nowym oknie)
  • Kliknij, aby podzielić się na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie)
  • Kliknij, aby udostępnić na LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie)

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl