Najnowsze trenery męskie listopad 2021 r.

Rozpoczął się nowy miesiąc, a to oznacza więcej trenerskich rozmów!

Jak na razie nie ma zbyt wielu gorących wydań, ale będzie ich trochę w nadchodzących tygodniach. Nike, Adidas i inni mają sporo w ofercie na święta, a nie zostało jeszcze wiele tygodni.

Jednak wydarzyło się coś jeszcze większego, o czym chcę powiedzieć. Znak towarowy został złożony przez Nike i wygląda na to, że mogą mieć plany wejścia do metaverse.

Poniżej najnowsze trainery na listopad 2021. Jak zawsze, możecie sprawdzić aktualne najnowsze treny tutaj.

Tak więc wszystko zaczęło się od Facebooka (tak jakby). Jeśli nie wiesz lub nie słyszałeś, firma macierzysta do Facebooka nazywa się teraz META i skupi się na metaverse. Co to jest?

Zasadniczo świat online, wszechświat, aka metaverse. Pomyśl w kategoriach Internetu, ale to będzie bardziej wciągająca i funkcji rzeczy jak VR. Będziesz "w" metaverse zamiast być "na" Internet.

Facebook nie rozpoczął tego pomysłu, ale są one jednym z pierwszych wielkich firm, aby naprawdę objąć go i umieścić go tam, że są one koncentrują się (i pieniądze) na to.

Co to ma wspólnego z trenerami i Nike w szczególności?

Cóż, Nike niedawno złożył znaki towarowe dla swojej nazwy, logo Swoosh i innych marek w kategoriach otaczających wirtualne rzeczy.

Oznacza to, że potencjalnie, gdy jesteś w dowolnym metaverse wybrać, możesz być w stanie kupić swoje wirtualne siebie Nike trenerów. Całkiem fajne, jeśli jesteś w to.

W każdym razie z tym krótkim trenerskim newsem, oto kilka par trenerów, które wpadły mi w oko do tej pory w tym miesiącu.

Air Max 1 x PATTA

Nike połączyło siły z PATTA i wymyśliło tę wersję Air Max 1. Kolorystyka została nazwana Noise Aqua i została wydana w zeszłym tygodniu.

Z jasnoniebieską i białą cholewką, są one dość stonowaną parą trenerów. Nie jestem pewien, jak ten kolor będzie układać się w tych miesiącach zimowych, ale jeśli jesteś na polowaniu na lekki trener, te mogą być brane pod uwagę.

Jeśli możesz dostać swoje ręce na tych, są one detalicznie za £145 w Nike.

Air Max BW Lyon

Uwielbiam kolekcję Nike Air Max BW, która została przywrócona z 1991 roku. Przedstawiłem kilka par w ciągu miesięcy, a listopad nie jest inny z Air Max BW Lyon.

Pochodzą one w typowej stylizacji BW, ten colorway jest czarny, biały i szary. Każdy język jest inny, z napisem Nike i swoosh na jednym, a brandingiem Lyon na drugim.

Trenerzy są wykończeni marką Lyon z tyłu pięty.

W Nike kosztują one 125 funtów.

Converse x Thisisneverthat Chuck Taylor

Mówiąc o butach z futrem, Converse x Thisisneverthat para trenerów pokazuje dokładnie to. Ta para Chuck Taylor High Tops to kolaboracja z koreańską wytwórnią streetwearową i na pewno zwróci na siebie uwagę.

Mają żółto-kremowy kolor z futrzaną i włochatą zamszową cholewką, białą podeszwą środkową i zieloną podeszwą zewnętrzną, z niestandardową naszywką na kostce.

Możesz je złapać na Converse teraz za 90 funtów.

I to już koniec najnowszych trenerów w listopadzie 2021.

Sprawdź trenerów z poprzednich miesięcy.

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl