Nowość w szafie: H&M Blue Blank Staples Hoodie and Joggers

Jeśli czytasz mój blog modowy w ciągu ostatniego roku lub tak, będziesz wiedzieć moją miłość do kawałków H&M Blank Staple. W tym czasie kupiłam ich bardzo dużo, bluzy z kapturem, szorty i joggery, a teraz dodałam do tej mieszanki nowy kolor - niebieski.

To jest mój outfit z bluzą z kapturem i joggerami z kolekcji Blank Staples.

Oto co musicie wiedzieć.

Jeśli nie wiecie nic o kolekcji Blank Staples, to łatwo ją podsumować. Wygodne i niezobowiązujące ubrania o oversizowym kroju, jak w stylu streetwear. Ale to są super premium tkaniny bawełniane używane, bardzo ciężkie z superior uczucie do nich.

Po raz pierwszy dostałem kremową bluzę Blank Staples z oryginalnego wydania rok temu, uwielbiam ją i od tego czasu kupuję je. Mam liliową bluzę, t-shirt i szorty, a teraz sprawiłam sobie również niebieskie joggery i bluzę.

Nazywają ten kolor marynarskim, ale ja bym tego nie zrobiła. Nazwałabym go bardzo ciemnym królewskim błękitem i uwielbiam go. Mam tak wiele rzeczy w kolorze navy, kilka jasnoniebieskich kawałków, ale ten kolor to coś innego. Nie wystarczająco ciemny, aby być marynarką (moim zdaniem) i nie lekki, to naprawdę pops.

Mówiłem już tyle o tych kapturach i jak bardzo je lubię, a to jest więcej tego samego. Ciężka bluza z kapturem o gramaturze 460 g/m², o kroju oversize, jest tak dobra w noszeniu.

Uwielbiam nosić ją w domu, ale kiedy temperatura spada tak jak teraz, można ją z łatwością założyć jako część swobodnego stroju.

Jeśli chodzi o joggery, to jest to pierwsza para, którą kupiłam z tej kolekcji. Mam szorty, które są dość duże i workowate, pasujące do reszty asortymentu. Myślę, że joggery są nieco mniej oversizowe, co jest zdecydowanie zaletą.

Posiadanie naprawdę dużych, workowatych, oversizowych spodni na dolnej połowie nie jest dobrym wyglądem i cieszę się, że mogę powiedzieć, że dopasowanie tych jest dość idealne. Są one w sam raz, jeśli chodzi o workowatość i luz, nie wyglądając przy tym śmiesznie.

Jestem zadowolona z obu części, wiedziałam, że będę. Ale to kolor, który naprawdę mi się podoba. Nie mam nic innego w tym odcieniu niebieskiego, a jest on taki, jaki lubię.

Chciałam też opcję zieloną, którą wprowadzili na jesień, ale za późno się po nią zgłosiłam i jest już wyprzedana (może dostaną więcej w magazynie, nie wiem).

Wygodne, casualowe ubrania są modne od kilku lat i nie wygląda na to, żeby zwalniały. Styl co-ordów też jest nadal modny, a ja naprawdę lubię dopasowanie góry i dołu, to działa dobrze z casualowymi ubraniami.

Daj mi znać, co sądzisz o kolekcji Blank Staples w H&M, a w szczególności o tym kolorze.

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl