Najlepsze premiery męskich trenerów w lipcu 2021 od Nike & Adidas

Kolejny nowy miesiąc, a w nim mnóstwo nowych trenerów! Na lipiec Są to najlepsze trenery, które zostały wydane lub mają spaść w tym miesiącu.

Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem, czy po prostu szukasz świeżej pary sneakersów na lato, są to najnowsze wydania, które moim zdaniem są warte uwagi.

Sprawdź również najnowsze premiery trenerów, jeśli szukasz najbardziej aktualnych informacji na temat trenerów.

Najlepsze trenażery lipiec 2021 r.

Adidas

Adidas Torino

Seria Adidas City dobrze wygląda dzięki trenerom Torino. Wzięty z lat 70. i kultury tarasowej, seria jest tak samo aktualna dzisiaj, jak kiedykolwiek była.

Kolorystyka na tych trenerach jest głównie niebieska, z charakterystycznymi trzema paskami Adidas po bokach trenerów jest w kolorze białym. Mają srebrną piętę z niebieskim trefoil i gumową podeszwę. Są one inspirowane wydaniem z 1981 roku i mają takie same zamszowe cholewki.

Możesz je dostać w END tutaj za 85 funtów.

Nike

Nike Air Max Furyosa NRG Metallic Silver

Po raz pierwszy zobaczyłem te Air Max kilka tygodni temu i pomyślałem, że wyglądają szalenie. Co myślisz?

Air Max to wszystko o bańce powietrza. Zrobili wiele, w tym całą okrągłą podeszwę powietrzną, ale po raz pierwszy widziałem coś tak szalonego jak to. To dwie komory powietrzne ułożone jedna na drugiej.

To jest double decker trenera Air Max! Nie tylko to, ale i nazwa jest fajna. Nazywają się Nike Furyosa. Brzmi to jak włoski samochód.

Nie uważam, że styl jest świetny, ale szalony futurystyczny design oznacza, że muszą dostać wzmiankę.

Są one przeznaczone dla kobiet i będą kosztować 145 funtów, gdy będą w sprzedaży 7 lipca tutaj w Nike.

Nike Air Max Pre-Day BeTrue

Jest to nowa sylwetka z zakresu Air Max, a to jeden, który uważam za intrygujące. Nazywają to Pre-Day, i to jest interesujące. Ma kapsułę powietrzną w nietypowej obudowie z częściowo odsłoniętą piętą buta.

Kolor ten nazywany jest BeTrue i ma elektrycznie niebieskie cholewki, podeszwę zewnętrzną i sznurówki, z białą podeszwą środkową i tęczowym swooshem. Spodziewaj się zapłacić 115 funtów za te w Nike tutaj.

Air Max Pre Day Pure Platinum

Podobnie jak w przypadku poprzednich trenerów wymienionych, te po raz kolejny pochodzą z sylwetki Pre Day. Różnica tutaj jest kolor, który jest znacznie bardziej niedopowiedziane.

Jeśli jesteś po parę białych trenerów, które nie są całkowicie proste i są nieco inne, te mogą pasować do rachunku. nazwali je czystą platyną colourway z jakiegoś powodu. Po raz kolejny będą one kosztować 115 funtów tutaj w Nike.

Air Max 96 II Dark Denim

Wydaje się, że 2021 to rok dla Nike's Air Max 96 II. Są to kolejne wydanie z popularnego trenera, tym razem przychodzące w niebieskim colorwayu.

Są to ciemne denimowe i jak sama nazwa wskazuje posiadają ciemny denimowy niebieski kolor w całym trenerze. Mają one wygląd i czuć denim, z czerwonym i żółtym komplementem kolorów dając im wyróżniać się wygląd.

Te przychodzą w 160 funtów tutaj w Nike.

Lola Bunny Nike LeBron 18 Low

Space Jam film jest z powrotem, a co by to było bez niektórych słodkich merch i collabs. Te Lola Bunny Le Bron 18 Low trenerzy są jednym z wyborem z grupy.

Czerwony, czarny i biały kolor to kolory, które są widoczne na przedniej części butów. Z brandingiem Tune Squad na języku i napisem "Let's Do This" na podeszwie, nie ma wątpliwości, skąd pochodzą.

Converse

Converse x Space Jam

Converse ma również swój własny collab z Space Jam z tymi trenerami. Trenerzy Chuck Taylor All Star przychodzą ozdobione w całej chwale Space Jam.

Czarne hi-topy mają kilka gwiazdek nadrukowanych po bokach trenera, w tym Daffy Duck i króliczka Lola. Jeśli lubisz trochę stylu retro lub po prostu kochasz film, możesz zdobyć te dla odrobiny zabawy na stopach. Będą one kosztować około 70 funtów.

I to jest to. Najlepsze i najnowsze wydania trenerów na lipiec 2021. Daj mi znać, co o nich myślisz i czy kupiłbyś któryś z tych trenerów.

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl