Najlepsze torby na ramię dla mężczyzn tego lata: Od designerskich toreb po te z wyższej półki

Jeśli masz 25 lat lub mniej, to można wybaczyć, jeśli nie wiesz, co to jest bum bag, ale jeśli jesteś taki jak ja i dorastałeś z trendami mody lat 90-tych, to wiesz wszystko o nich i prawdopodobnie miałeś jeden, jeśli nie kilka.

Bum bag był dość ikoniczny, używany przez wielu głównie na wakacjach i festiwalach, a także używany w mniejszym stopniu jako ogólna torba do noszenia małych przedmiotów do codziennego użytku. Jednak czasy się zmieniły, nosimy przy sobie wiele małych rzeczy i od czasu do czasu potrzebujemy czegoś do ich noszenia. Od telefonów do aparatów i innych urządzeń technicznych, jest tak wiele, które nosimy.

Jeśli jesteś dziewczyną, możesz dostać małą torbę, ale faceci zwykle nie używają torby, chyba że chcą nosić większe przedmioty, takie jak tablety lub laptopy. Więc są one nie tylko praktyczne, ale weszły w modę, i kochaj je lub nienawidzić, prawdopodobnie będziemy widzieć coraz więcej w tym sezonie.

Wzory Bumbagów

Istnieje cały szereg projektów z różnych marek i etykiet odzieżowych, od popularnych marek torby, takich jak Herschal Supply Co. i Eastpak, do wysokiej ulicy marek mody, TOPMAN, Calvin Klein, Tommy Hilfiger i więcej. Możesz dostać wszystko, od zwykłego stylu do czegoś bardziej kolorowego do czegoś z oburzającymi wzorami, wszystkie style są objęte tym trendem.

Wysoka ulica nie jest jedynym miejscem, gdzie można je dostać, luksusowe marki również wprowadzają na nie swój własny styl. Z markami takimi jak Gucci, Louis Vuitton, Fendi i Burberry między innymi skaczącymi na trend, preferując nazywanie ich torbami na pasku.

Torby na ramię, torby na biodra, torby na pasku i inne

Istnieje pewien tandetny 90-tych stylistyka, która pochodzi z bum torby, więc wiele marek starają się unikać nazwy i nazwać je coś innego, coś bardziej modne lub do daty. Słyszy się, że niektóre marki nazywają je torbami na talię, torbami na biodra i małymi torbami na krzyż, ale są to w dużej mierze wszystkie bumbags, jak można powiedzieć z projektu. Jeśli jesteś Amerykaninem, prawdopodobnie poznasz je jako fanny packs. (Jeśli jesteś Amerykaninem czytającym to, "fanny" oznacza coś zupełnie innego w Wielkiej Brytanii ???? )

Jak nosić Bumbag

W dawnych czasach ludzie nosili bumbag tylko w jeden sposób; Wokół talii. Nosiłeś go z przodu wokół swoich odpadów, i to było to. Aby zmodernizować styl, istnieje kilka innych sposobów, które można nosić, jeśli noszenie go wokół talii nie jest wystarczająco fajne.

Możesz nosić ją na krzyż, z torbą z przodu. Możesz ją nosić odwróconą, z główną komorą z tyłu. Możesz również nosić ją z boku na jednym z bioder.

Dlaczego torby na biodra są tak wspaniałe

Nawet jeśli mogą być uważane za nieco niefajne, pod względem praktyczności zawsze były świetne. To nic niezwykłego dla trendów mody i praktyczność być bieguny od siebie, ale od czasu do czasu zrobić razem, a to jest jeden z tych przypadków. Możesz dostać torby z kilkoma przegrodami przy zachowaniu niewielkiej przestrzeni, więc mnóstwo miejsc do przechowywania butelki wody, jedzenia, kluczy, telefonu, aparatu i wszystkiego innego, czego możesz potrzebować.

Czy muszę być trendy, aby nosić Bum Bag?

To może być jeden z tych przedmiotów, które wyglądają głupio i przestarzale, jeśli nie są noszone przez odpowiednie osoby w odpowiednim stylu. Gdy staną się one bardziej popularne, zaczniesz czuć, że pasujesz do tego trendu. Zachowaj rzeczy do minimalnego stylu, nosząc zwykły kolorowy projekt, podstawowe kolory czarne, szare i marynarskie będą dobrze działać z większością ubrań, brązowy może być inną opcją, a jeśli naprawdę chcesz objąć lato, spróbuj pastelowego koloru.

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl