Najlepsze premiery męskich trenerów w sierpniu 2021 od Nike & Adidas

To ostatni miesiąc lata, więc jeśli szukasz świeżych trenerów na ten sezon, zostało jeszcze trochę czasu.

W sierpniu pojawiło się mnóstwo nowości od najlepszych marek trenerskich Adidas i Nike, a także kilka fajnych nadchodzących premier.

Oto najlepsze buty na sierpień, które powinieneś mieć na uwadze.

Sprawdź najnowsze wydania męskich trenerów z najlepszych marek, takich jak Nike, Adidas, Puma, Converse i więcej.

Nike Air Max 90 Deep Magenta

To nie jest ostatni Air Max 90 na liście, ale jest pierwszym, o którym wspomnę. Miłość do Air Max 90 jest silna, a wszystko zależy od kolorystyki. Jest to OG deep magenta i moim zdaniem wygląda świetnie.

Czysto ale jasno, kolorowo ale gustownie. Pochodzi z głównie białych cholewek, z odpowiednią ilością czarnego, niebieskiego i magenty, aby uczynić go pop.

Zostanie wydany w tym miesiącu, spodziewaj się zapłacić około 120 funtów za te.

Nike Air Max 2021

Przyszłość jest tutaj, a raczej teraźniejszość. Są to Nike Air Max 2021.

Przede wszystkim musisz porozmawiać o tej gigantycznej poduszce powietrznej z tyłu. Jest ogromna i naprawdę robi oświadczenie. W pięcie jest dużo flexu, a sam projekt sprawia wrażenie futurystycznego buta do biegania lub trenowania.

Pod względem projektu nie jest to ulubiony, ale pod względem innowacji i komfortu wydaje się genialny.

Można je dostać w Nike za 145 zł.

Air Max Furyosa Night Green

To kolejny miesiąc, w którym Air Max Furyosa ma nowego trenera na zewnątrz. W zeszłym miesiącu prezentowałem jedną parę, w tym miesiącu jest kolejna. Te podobają mi się bardziej, myślę, że to ładniejszy kolor, z zielonym, fioletowym i czarnym dobrze się komponują.

Po raz kolejny double decker air bubble trainers są w rzeczywistości damskie, co oznacza, że są dostępne tylko do pewnego rozmiaru. Są one dostępne w Nike teraz za 145 funtów.

Air Max 90 Premium Sand

Jeśli lubisz swoje trenery w stonowanym i niedopowiedzianym kolorze, to właśnie te. Air Max 90 Premium przychodzą w tym piasku, konopi i Light Orewood colourway na sierpień 2021.

Jasne kolory nie pozostaną niezauważone, więc jeśli lubisz swoje jasne kolory trenerów, daj te spróbować. Są tutaj w Nike teraz za 135 zł.

Air Max 90 Premium Off Noir

Te same trenery co piasek, ale w tym alternatywnym colorway. Jeśli lubisz ten styl, ale chcesz czegoś ciemniejszego, są one dobrą opcją.

Wolę ten kolor Air Max 90 premium niż jasny beżowy, wyglądają tak elegancko. Nazywają je off-noir, black and particle, dla Ciebie an mnie to czerń z domieszką szarości i bieli.

Kolory te po prostu bardzo dobrze ze sobą współgrają. Projekt jest ciemny, ale nie za ciemny, aby pozostawić je niezauważone. Te są 135 funtów w Nike również.

Air Max 90 Laser

jak sama nazwa wskazuje, Air Max 90 jest wszystko o laserze. To znaczy, trawienie laserowe. Trenerzy pochodzą z fajnym grawerowaniem laserowym na cholewkach trenerów, biorąc inspirację z tego, jak drzewo rozwija warstwy w czasie.

Wyglądają one fajnie i niepowtarzalnie, i mogą być twoje w tym miesiącu za 180 funtów w Nike tutaj.

Air Max 90 Patchwork

Jednym z najbardziej charakterystycznych projektów trenerów w tym miesiącu musi być Nike Air Max 90 Patchwork. Jak zapewne wiesz, idea patchworku polega na tym, że bierzesz różne kawałki czegoś i składasz je razem jako jeden element.

W tym przypadku mamy do czynienia z różnymi stylami projektowania i kolorami na podeszwie zewnętrznej, toe boxie, podeszwie środkowej, tylnej i pięcie, a wszystko to razem składa się na ten projekt.

Zostanie wydany później w tym miesiącu za 150 funtów i jest dziełem sztuki w postaci pary trenerów.

Adidas Jeans Shoes OG

Moja ulubiona para trenerów Adidasa, która zostanie wydana w sierpniu musi być Adidas Jeans Shoes. Są one dostępne w 3 różnych kolorach, w tym jasnoniebieski, czarny i ten, który wybrałem, czerwony.

Myślę, że czerwony wyróżnia się tak dobrze, dając unikalny wygląd dla większości ludzi, którzy będą je dostać. Czerwone trenerzy nie zawsze są popularne lub zobaczyć dużo, więc te dadzą każdemu, że kawałek oświadczenia dla ich stroju.

Czerwony pochodzi z granatowym detalu w tym trzy paski i sznurowadła, z gumową podeszwą. Możesz je dostać w Adidasie tutaj za 75 funtów.

I to są najlepsze trenerzy na sierpień. W tym miesiącu czeka na nas wiele nowości, jak również nadchodzące premiery.

Autor

Redakcja "Życie Faceta".

- zyciefaceta.pl